0
Kubatura brutto
0
Powierzchnia zabudowy
0
Powierzchnia całkowita budynku
0
Liczba kondygnacji nadziemnych
BEZPIECZNA KĄPIEL Z DAISY PARK WODNY KOSZALIN

Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Jednak kluczowym składnikiem łączącym te wszystkie elementy jest WODA. Jako jedyny aquapark w Polsce zapewniamy Państwu wodę krystalicznie czystą, zdrową i bezpieczną a to wszystko za sprawą Daisy.

Kim więc jest Daisy? Daisy to zintegrowany system Dryden Aqua, który dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zapewnia odpoczywającym 100% gwarancję zdrowej wody. Godzina, dwie, trzy na basenie a my wciąż bez piekących i czerwonych oczu? To właśnie system Daisy dzięki zastosowaniu szeregu filtrów pozwala na wprowadzenie najniższego zużycia chloru przez co ten jest praktycznie niewyczuwalny a co za tym idzie bezpieczny nawet dla alergików. Im niższe zapotrzebowanie na chlor, tym mniejsze stężenie ubocznych produktów dezynfekcji w wodzie i powietrzu. Jak więc jest to możliwe? Możliwe jest to dzięki podejściu Systemu Uzdatniania Wody które to opiera się na trzech kluczowych elementach. Po pierwsze w konsekwencji zastosowania AFM bakterie nie mają podłoża na którym mogły by się rozwijać. Po drugie za pomocą zaawansowanych flokulacji, koagulacji i filtracji usuwana jest pożywka dla potencjalnych bakterii po trzecie Dryden Aqua opracował, wyprodukował i zastosował szereg filtrów w tym system AFM Acticated Filter Material (Aktywny materiał Filtracyjny), rewolucyjne złoże filtracyjne wykonane z czystego zielonego szkła, który to odfiltrowuje z wody prawie wszystko zmniejszając zapotrzebowanie na chlor do możliwie najniższego poziomu.

Zintegrowany system oczyszczania wody Dryden Aqua (DAISY) jest jedynym zintegrowanym systemem, w którym wszystkie części składowe współpracują ze sobą, czego efektem jest bardzo efektywny, przyjazny dla środowiska i ekonomiczny proces uzdatniania wody. Najlepszą informacją jednak jest to, że dzięki tej technologii otrzymujemy najbezpieczniejsze powietrze ponad wodą, znakomitą jakość wody i doskonałe właściwości wody do pływania dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci.

Atrakcje w Parku Wodnym Koszalin

Wiele atrakcji i świetna zabawa w jednym miejscu.

Park Wodny Koszalin to jeden z najnowocześniejszych i największych aquaparków w Polsce, którego jednym z głównych atutów jest położenie. Obiekt znajduje się u podnóża Góry Chełmskiej w bliskim otoczeniu lasów i rozległych rekreacyjnych terenów zielonych. Wyjątkowa lokalizacja naszego kompleksu zapewnia przyjemny i pełen dobrych emocji wypoczynek z dala od codziennego zgiełku.

Klientom naszego kompleksu oferujemy moc atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Nasza bogata oferta i jej różnorodność pozwala, aby każdy znalazł tu relaks i odpoczynek. Odwiedzającym zapewniamy nie tylko czyste powietrze, i świetną zabawę, ale także pozytywną energię oraz regenerację ciała i umysłu w strefie saun, w której znajdują się łaźnie – solankowa, parowa, parowo-błotna, a także sauny – fińska, ziołowa, sauna do rytuałów, kabina infrared, koloroterapia, strefa jaccuzi, bicze szkockie, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa, zewnętrzna wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi. Wizyta w Świecie Saun to niezapomniane doznania zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są w strefie zewnętrznej aquaparku z czego jeden czynny jest przez cały rok, natomiast w wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m.in. basen sportowy, basen do nauki pływania, basen dla dzieci, rwącą rzekę, sztuczną falę, i wiele innych atrakcji. Dodatkowo w części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz oczywiście zjeżdżalni wodnych, których Park Wodny ma sześć w swojej ofercie. Najdłuższa z nich to Anakonda mierząca 176 m długości.

Tym którzy chcą zadbać o tężyznę fizyczną aquapark oferuje szeroką gamę zajęć fitness, jak również wyposażoną w nowoczesny sprzęt i profesjonalnych instruktorów siłownię. Po dniu pełnym atrakcji zapraszamy naszych gości do Aqua baru, gdzie śródziemnomorski wystrój i bogate menu pozwoli nabrać energii i spędzić miłe chwile przy kubku gorącej kawy.

Park Wodny Koszalin to miejsce rodzinnej zabawy, sportu i rekreacji.

Galeria