Małe spa – strefa relaksu i masażu w Parku Wodnym w Koszalinie. Funkcjonuje od roku 2016, cieszy się dużym zainteresowaniem i bardzo dobrą opinią. Poszukujemy do zespołu osoby sumiennej i gotowej do rozwoju na stanowisku – masażysta.

MASAŻYSTA

Zakres obowiązków:
– realizacja zabiegów katalogowych, obsługa gości zgodnie z naszym standardem, sprzedaż kosmetyków.
Grafik ustalamy zgodnie z dyspozycyjnością.
Godziny pracy od 12:00 – 21:00 lub tylko zmiany popołudniowe, pracujemy także w weekendy.
Osoby posiadające branżowe doświadczenie zawodowe i edukacyjne na pewno będą miały większą łatwość w przyswojeniu wszelkich wymaganych umiejętności.

Wymagania:
– wykształcenie: min. technik masażysta, mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia

– wykonywanie masaży leczniczych, relaksacyjnych i zabiegów pielęgnacyjnych

Forma zatrudnienia:
– umowa zlecenie (wynagrodzenie 23zł brutto/1 godzina + ustalone wynagrodzenie za każdy zabieg)

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres: rekrutacja@zos.koszalin.pl z dopiskiem MASAŻYSTA.

(CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisaną klauzulę informacyjną)

Oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (plik do pobrania)

Klauzula informacyjna RODO (plik do pobrania)