REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA, OBSŁUGA PLACU Z ZABAWKAMI DMUCHANYMI, HOSTESSA

Park Wodny Koszalin zaprasza do współpracy osoby zainteresowane pracą na stanowisku: Referent ds. Obsługi Klienta, Obsługa placu z zabawkami dmuchanymi, Hostessa.

Od kandydatów oczekujemy:
– komunikatywności;
– otwartości;
– dobrej energii;
– odpowiedzialności oraz zdyscyplinowania;
– wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
– elastyczny grafik pracy;
– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres rekrutacja@zos.koszalin.pl z dopiskiem Referent ds. Obsługi Klienta, Obsługa placu z zabawkami dmuchanymi, Hostessa.

(CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisaną klauzulę informacyjną)

Oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (plik do pobrania)

Klauzula informacyjna RODO (plik do pobrania)

MASAŻYSTA

Zapraszamy do współpracy z Małym spa w ramach umowy zlecenia. Potrzebujemy osoby w zespole, która wesprze nas w realizacji zabiegów katalogowych zgodnie ze swoją dyspozycyjnością. W ramach odpłatnego szkolenia przygotujemy chętną osobę tak, by pracowała na standardach jakie reprezentujemy. Osoby posiadające branżowe doświadczenie zawodowe i edukacyjne na pewno będą miały większą łatwość w przyswojeniu wszelkich wymaganych umiejętności.
Zależy nam na współpracy z kobietami.

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres rekrutacja@zos.koszalin.pl z dopiskiem MASAŻYSTA.

SAUNAMISTRZ / SAUNAMISTRZYNI

Oferujemy pracę w stabilnym zespole i zatrudnieniu na okres całego roku, z grafikiem uwzględniającym dyspozycyjność. Do wszelkich obowiązków przygotujemy na drodze wewnętrznego szkolenia.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w strefie saun;
  • sprzedaż kosmetyków do zastosowania w saunie;
  • edukacja w zakresie kultury i poprawności saunowania;
  • realizacja ceremonii saunowych;
  • współprzygotowanie eventów w strefie.

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres rekrutacja@zos.koszalin.pl z dopiskiem SAUNAMISTRZ / SAUNAMISTRZYNI.