SPRZĄTACZKA

Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. Rolna 14, 75-436 Koszalin poszukuje osoby na stanowisko: Sprzątaczka. Miejsce pracy: Park Wodny Koszalin

Zakres obowiązków:
– utrzymanie czystości w Parku Wodnym Koszalin: Strefa SPA, Stefa Saun, Biur, ciągi komunikacyjne.

Wymagania:
– książeczka sanepidu,
– umiejętność pracy w zespole,
– komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
– dokładność.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– pracę zmianową w ruchu ciągłym,
– pakiet socjalny, pracowniczy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres rekrutacja@zos.koszalin.pl.

(CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisaną klauzulę informacyjną)

Kontakt telefoniczny: 882 474 597.

Oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (plik do pobrania)

Klauzula informacyjna RODO (plik do pobrania)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Park Wodny Koszalin zaprasza do współpracy osoby zainteresowane pracą na stanowisku: Referent ds. Obsługi Klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
– komunikatywności;
– otwartości;
– dobrej energii;
– odpowiedzialności oraz zdyscyplinowania;
– wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
– elastyczny grafik pracy;
– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / umowa zlecenie

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres rekrutacja@zos.koszalin.pl z dopiskiem Referent ds. Obsługi Klienta.