malespa-logo

Zabiegi przeprowadzane są w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach: od 12.00 do 21.00.
Rezerwacja osobista w recepcji SPA lub telefoniczna:
tel. 609 249 111 lub 94 721 60 07.

 

MASAŻ KAMIENIAMI – to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Głęboko relaksuje, odpręża i likwiduje stres, dostarczając siły i energii.

 

Czas trwania: 60 min.
Koszt masażu: 180 zł

 

 

AJURWEDA ABHYANGA – głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga. Jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie.

 
Czas trwania: 60 min.
Koszt pakietu: 230 zł

 

 

AJURWEDA SHIRODARA – Shiro” czyli głowa, „Dhara” czyli nieprzerwany strumień cieczy. To masaż punktu między brwiami, tzw. „trzeciego oka” oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego.

 

Czas trwania: 50 min.

Koszt zabiegu: 230 zł

 

 

AJURWEDA ABHYANGA + AJURWEDA SHIRODARA

 

Czas trwania: 90 minut

Koszt zabiegu: 330 zł

 

 

AJURWEDA UDVARTANA – to peelingujący masaż uwielbiany przez kobiety i od wieków stosowany w „indyjskich świątyniach piękna”. Perfekcyjną receptą na Udvartanę jest kompozycja sproszkowanych ziół i olei ajurwedyjskich (indyjskich).

 

Czas trwania: 50 min.

Koszt zabiegu: 220 zł

 

 

MASAŻ POLINEZYJSKI – masaż ten pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Zapewnia odprężenie i zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego. Wykonuje się go dłońmi lub przedramionami.

 

Czas trwania: 90 min

Koszt zabiegu: 290 zł

 

 

MASAŻ BALIJSKI – to bardzo intensywny i głęboki rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciała i duszy. Jest połączeniem akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe, przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie.

 

Czas trwania: 100 min.

Koszt zabiegu: 300 zł

 

 

NOWOŚĆ! LOMI LOMI NUI – charakterystyczną techniką masażu Lomi Lomi jest masowanie przedramionami. Technika masażu polega na odpowiednim nacisku na określone punkty i rejony ciała i uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie. Wykorzystuje się nie tylko otwarte dłonie i ich poduszki, ale także zgięte palce, opuszki, całą powierzchnię rąk: nadgarstki, przedramiona, łokcie i barki. Masażysta głaszcze, obejmuje, uciska, muska, kołysze, unosi na rękach, porusza naszymi nogami i rękami sprawiając, że czujesz się, jakbyś leżał na fali oceanu. Dzięki długim i płynnym ruchom masażysty doświadczysz głębokiej relaksacji. Masaż reguluje pracę układu nerwowego i pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Poprawia krążenie krwi. Masaż Lomi Lomi Nui będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli żyjesz w dużym stresie.

Masaż Lomi Lomi pozwoli Ci przenieść się na chwilę na hawajską plażę. Dzięki płynnym, harmonijnym ruchom masażysty, działaniu rozgrzanych aromatycznych olejków i hawajskiej relaksacyjnej muzyce poczujesz odprężenie i głęboki relaks. Napięte mięśnie rozluźnią się, zmniejszy się ich sztywność i bolesność. Ponadto uwolnisz się od stresu i uspokoisz swój umysł.

• Odblokowuje przepływ energii w ciele
• Rozluźnia napięcie mięśniowe
• Redukuje stres
• Przyspiesza metabolizm
• Poprawia krążenie krwi i limfy
• Poprawia rytm snu

 

Czas trwania: 120 min

Koszt zabiegu: 350 zł