malespa-logo

Zabiegi przeprowadzane są w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach: od 12.00 do 21.00.
Rezerwacja osobista w recepcji SPA lub telefoniczna:
tel. 609 249 111 lub 94 721 60 07.

 

MASAŻ KAMIENIAMI – to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Głęboko relaksuje, odpręża i likwiduje stres, dostarczając siły i energii.

 

Czas trwania: 60 min.
Koszt masażu: 180 zł

 

 

masaz-dloni

MASAŻ TAJSKI STÓP – to częściowy masaż o właściwościach leczniczych, który stanowi połączenie technik akupresury i ajurwedy. Masaż to polega na uciskaniu odpowiednich miejsc na stopach.

 

Czas trwania: 50 min.

Koszt masażu: 160 zł

 

 

AJURWEDA ABHYANGA – głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga. Jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie.

 
Czas trwania: 60 min.
Koszt pakietu: 220 zł

 

 

AJURWEDA SHIRODARA – Shiro” czyli głowa, „Dhara” czyli nieprzerwany strumień cieczy. To masaż punktu między brwiami, tzw. „trzeciego oka” oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego.

 

Czas trwania: 50 min.

Koszt zabiegu: 220 zł

 

 

AJURWEDA ABHYANGA + AJURWEDA SHIRODARA

 

Czas trwania: 90 minut

Koszt zabiegu: 330 zł

 

 

AJURWEDA UDVARTANA – to peelingujący masaż uwielbiany przez kobiety i od wieków stosowany w „indyjskich świątyniach piękna”. Perfekcyjną receptą na Udvartanę jest kompozycja sproszkowanych ziół i olei ajurwedyjskich (indyjskich).

 

Czas trwania: 50 min.

Koszt zabiegu: 210 zł

 

 

LOMI LOMI – masaż ten pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Zapewnia odprężenie i zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego. Wykonuje się go dłońmi lub przedramionami.

 

Czas trwania: 90 min

Koszt zabiegu: 270 zł

 

 

MASAŻ BALIJSKI– to bardzo intensywny i głęboki rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciała i duszy. Jest połączeniem akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe, przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie.

 

Czas trwania: 100 min.

Koszt zabiegu: 285 zł