Aktualności

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy Was, iż zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów niestety od soboty 17 października 2020 roku Park Wodny Koszalin pozostaje zamknięty do odwołania (basen sportowy, strefa rekreacji oraz strefa saun). Natomiast Małe spa – Park Wodny Koszalin funkcjonuje od poniedziałku do piątku w normalnych godzinach od 14.00 do 22.00.

W związku z dynamiczną sytuacją i aktualnymi obostrzeniami ulega zmianie oferta dostępnych zabiegów wykonywanych
w Małe spa. W strefie nie wykonujemy zabiegów pielęgnacyjnych tj: Algowy zastrzyk, Express lifting, Re-balans, Zabieg detoksykujący, Zabieg wzmacniający, Zabieg nawilżająco-ujędrniający, Zabieg regenerujący, Zabieg odmładzający, Mleczny dotyk, Perfekcyjna sylwetka, Regeneracja stóp, Expresso, Siła złota, Energia ciała, Hammam, Dzień w spa. Pozostajemy przy wszystkich zabiegach o charakterze rehabilitacyjnym i terapeutycznym. Masaże twarzy i ciała będą realizowane w formule masaży rehabilitacyjnych poprzedzonych konsultacją z klientem na potrzeby omówienia planu zabiegowego oraz w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów.

Chcemy równocześnie poinformować Was, że wszystkie vouchery oraz karnety zostaną przedłużone. Liczymy, że to tylko chwilowa decyzja i niebawem zaprosimy Was ponownie na basen sportowy, zjeżdżalnie i sauny.

Działanie ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Za utrudnienia przepraszamy!