Rodzinny Weekend rusza pełną parą. Zapraszamy wszystkich w dniach 11—15 listopada do Parku Wodnego Koszalin. W tych dniach czeka na Was szaleństwo wodnej zabawy, gorąca atmosfera strefy saun, promocje, konkursy, niespodzianki.

I tak w dniach 11 – 15:

bilet 3 godzinny 2+1 tylko za 32 zł a za kolejne dziecko dopłata 5 zł, w przystani Jana czekają na Was lody za 1 zł, pyszna kawa już za 4 zł, deser lodowy 6 zł, w Aqua Barze można zjeść pyszny dwudaniowy obiad za 15zł. A w sobotę i niedzielę w godzinach 14.00 – 20.00 zapraszamy na szaloną rodzinną zabawę. Zapewnimy Wam i Waszym pociechom niezapomniane przeżycia, przygotowaliśmy dla Was m.in.: pokazy ratownictwa wodnego, zajęcia aqua zumby, poszukiwanie zaginionego skarbu, zajęcia nauki pływania, zawody na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni m.in. Turbo, malowanie twarzy, dmuchany zamek, konkursy, nagrody i moc atrakcji, które czekają na Was w Parku Wodnym. Zapraszamy również na pokazy i mini warsztaty nurkowania z Klubem Mares na basenie sportowym w godzinach 15.30 do 18.00. Nie może Was tu zabraknąć.

Promocja dotyczy 3 godzinnego biletu rodzinnego – 2 osoby dorosłe i 1 dziecko od 3 do 18 lat lub 1 osoba dorosła i 2 dzieci od 3 do 18 lat; dopłata za każde kolejne dziecko 5zł.