Mikołajki w Parku Wodnym

Już w środę 6 grudnia zapraszamy na zabawę Mikołajkową. W tym dniu oprócz słodkości i prezentów od Mikołaja przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję: w godzinach funkcjonowania strefy rekreacji będzie można zakupić bilet dwugodzinny w cenie 10 zł. Dodatkowo każde dziecko w tym dniu otrzyma prezent od Mikołaja w postaci słodyczy i czapki Mikołaja.

Details

ANDRZEJKOWY WIECZÓR SAUNOWY

W środę 29 listopada od godziny 18:00 do 22:00 zapraszamy na ANDRZEJKOWY WIECZÓR SAUNOWY. Podczas wieczoru zapewniamy dobrą zabawę, wróżby, poczęstunek i przede wszystkim specjalne rytuały saunowe. Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy również lanie wosku oraz andrzejkowe konkursy. Bawimy się pod hasłem „Wszyscy jesteśmy Andrzejami”.

Details

Wielka promocja – Black Friday 24.11.2017

Szykujcie się na wielką promocję z okazji Black Friday 2017 w Parku Wodnym Koszalin! Co przyniesie tegoroczny Czarny Piątek sympatykom aktywności fizycznej w wodzie? Wyjątkową promocję -50% na wszystkie bilety do strefy rekreacji z cennika głównego. Promocja będzie obowiązywała w piątek 24 listopada w godzinach funkcjonowania strefy rekreacyjnej czyli od godziny 9:00 do 22:00.

Details

AQUA STUDENT

Promocja dotyczy studentów do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, i obejmuje: jednorazowy bilet wstępu w cenie 17zł za 3 godzinny pobyt w strefie rekreacyjnej i na basenie sportowym.

Details

Kino na leżakach. Zapraszamy

We wtorek 15 sierpnia przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję połączoną z dodatkową atrakcją! Dla wszystkich fanów pływania i rekreacji mamy specjalny bilet za 1 zł, który upoważnia do korzystania z basenów rekreacyjnych od godziny 21.00 do 24.00 w dniu 15 sierpnia! Dodatkową atrakcją wieczoru będzie ,,Kino na leżakach”, które w tym dniu odwiedzi aquapark z wakacyjnym pokazem komedii ,,Jak Bóg da”. Natomiast dla miłośników filmów wejście na seans jest bezpłatne (plaża Parku Wodnego Koszalin, bez dostępu do basenów).

Details