W środę 15 sierpnia przygotowaliśmy dla Was dwie super niespodzianki, dlatego już dzisiaj zarezerwujecie sobie czas na wizytę w Parku Wodnym Koszalin! Pierwsza to „Kino na leżakach”, które zawita do nas z wakacyjnym pokazem komedii „Czym chata bogata”. Wstęp na seans jest bezpłatny, a przed pokazem i w jego trakcie będą rozdawane przez hostessy gadżety i smakołyki od sponsorów. Miłośników filmów zapraszamy na plażę Parku Wodnego Koszalin gdzie czekać będzie na Was duży ekran, leżaki „Kina na leżakach” i super atmosfera. Natomiast druga niespodzianka skierowana jest  do fanów nocnego pływania. Od godziny 21.00 w sprzedaży będzie 3 godzinny bilet do strefy rekreacji w cenie 1 zł. Tego nie możesz przegapić!

 

Pamiętaj, masz dwie możliwości:

1. Jeśli kupisz bilet upoważniający do korzystania z 3 godzinnego pobytu na basenach rekreacyjnych będziesz mógł także obejrzeć komedię „Czym chata bogata” w strefie zewnętrznej rekreacji.

CENA 3 GODZINNEGO BILETU WSTĘPU NA BASENY + SEANS „CZYM CHATA BOGATA”  – 1 zł.

 

Bilety w sprzedaży w kasach Parku Wodnego Koszalin od godz. 21.00.

2. „Kino na leżakach” WSTĘP BEZPŁATNY. Do oglądania filmu zapraszamy na plażę w zewnętrznej strefie rekreacji w Parku Wodnym Koszalin. Wejście od strony terenów zielonych przy aquaparku.

 

Informacje pod nr tel: 721 60 06