Jeśli planujecie spędzić aktywnie najbliższe weekendy to wspólnie z Centrum Rekreacji FORMA mamy dla Was świetną propozycję na sportowy wypoczynek.


Po pobycie na basenach w aquaparku, CR Forma zaprasza Was do skorzystania z siłowni w super ofercie -50% ! Jeśli Aktywne Weekendy spędzacie w rodzinnym gronie, a Ty np. nie lubisz pływać, to ta oferta również jest dla Ciebie! Gdy Twoja rodzina relaksuje się na basenie Ty w tym samym czasie możesz skorzystać z siłowni w promocyjnej cenie. Aby otrzymać 50% rabat na jednorazowe wejście na siłownie (bez limitu czasu) wystarczy w recepcji CR Forma pokazać aktualny paragon z wizyty w koszalińskim aquaparku. Przed ćwiczeniami na siłowni nie musisz iść osobiście na basen. Wystarczy, że pokażesz paragon z wizyty np.swojego dziecka lub rodziny.

Pamiętaj! Rabat 50% to 15 zł za jednorazowe wejście do Centrum Rekreacji Forma, obowiązuje z paragonem Parku Wodnego Koszalin. Oferta jest aktywna w soboty i niedziele, realizacja paragonu w dniu wizyty w Parku Wodnym Koszalin.