AKTYWNA MAJÓWKA!

Na wszystkich aktywnych fanów wodnych atrakcji czekają trzy dni zabawy i sportowych emocji. Od wtorku 1 maja do czwartku 3 maja atrakcje odbywające się w kompleksie Strefy Rekreacyjnej będą w cenie wejściówki do aquaparku. A dla uczestników zabaw i konkursów przewidziane są nagrody, upominki i słodycze. Oprócz wodnych zmagań i szalonej zabawy przygotowaliśmy dla Was również specjalną promocję! W dniach 1 – 3 maja do 3 godzinnego biletu rodzinnego 2+1 dodajemy 1 godzinę wodnej zabawy gratis!!!

 

Details

GODZINY OTWARCIA PARKU WODNEGO W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Szanowni Państwo, informujemy, że Park Wodny w okresie świątecznym będzie czynny w godzinach:

31.03.2018 – 7:00 – 22:00

01.04.2018 – NIECZYNNE

02.04.2018 – 15:00 – 22:00

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! 2 kwietnia wszystkie strefy (basen sportowy, strefa rekreacji, strefa saun) czynne od godziny 15:00 do 22:00.

POWITANIE WIOSNY W SAUNARIUM PARKU WODNEGO KOSZALIN

Wiosnę czas rozpocząć z uśmiechem. Zapraszamy więc naszych klientów do wspólnej zabawy i pojawienia się w Saunarium z wiosennymi akcentami. Mile widziane kwiaty we włosach czy zabawne przebrania. Nasze saunowe jury wybierze osoby, do których trafią nagrody niespodzianki. Zapraszamy na specjalny rytuał saunowy o godz. 17.16, kiedy to rozpocznie się astronomiczna wiosna. Tego dnia naszych gości częstować będziemy, jak przystało na pierwszy wiosenny dzień – nowalijkami.

Details

Konkurs z okazji Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 3 dwuosobowe, 3 godzinne zaproszenia upoważniających do korzystania ze strefy saun Parku Wodnego Koszalin oraz 2 masaże „Serce Natury”.

Details