3 i 4 czerwca: Dzień Dziecka w Parku Wodnym Koszalin!

W sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca w godzinach 13.00 – 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci do świętowania w Parku Wodnym Koszalin. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy mnóstwo dodatkowych zabaw. Będą również elementy edukacyjne i dzieci  pod okiem profesjonalnych instruktorów będą mogły doskonalić i rozwijać swoje umiejętności w sportach wodnych.

Details

Szkolne zawody pływackie z okazji 751-lecia Koszalina organizowane pod Patronatem Prezydenta Miasta Koszalina

W środę 24 maja na terenie naszego obiektu odbędą się „Szkolne zawody pływackie z okazji 751-lecia Koszalina” organizowane pod Patronatem Prezydenta Miasta Koszalina. W zawodach uczestniczyć będą dzieci z koszalińskich szkół podstawowych nie trenujące pływania w klubie lub klasie pływackiej szkoły sportowej. Każda z drużyn liczyć będzie 6 osób – 3 dziewczęta i 3 chłopców. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech konkurencjach drużynowych: wyścig sztafet 6x25m, zjazd na zjeżdżalni i rwąca rzeka.

Details

Wieczór piękna, urody i relaksu już 24 maja

W środę 24 maja po raz kolejny przygotowaliśmy specjalny Wieczór piękna, urody i relaksu. W tym dniu w godzinach od 19.00 do 22.00 Strefa Saun będzie wyłącznie do dyspozycji Kobiet. Podczas Wieczoru Piękna, pomiędzy dedykowanymi ceremoniami zapachowymi Panie będą miały możliwość skorzystania z wybranego zabiegu, min. z relaksacyjnego masażu twarzy i karku, masażu i odżywczej maski na dłonie, zabiegu biczy szkockich,  masażu na łóżku Aquai, rytuału odżywczego  na włosy, czy ze specjalistycznych porad konsultantek Małego spa i partnerów: Naturhouse, TianDe, Mary Kay.

Details

Godziny otwarcia AquaParku Koszalin w okresie majówki

GODZINY OTWARCIA OBIEKTU W DNIACH 1 – 3 MAJA

7.00 – 22.00 

Godziny pracy poszczególnych stref

Basen sportowy – 7.00 – 22.00

Strefa Rekreacji – 9.00 – 22.00

Strefa Saun – 12.00 – 22.00

Informujemy, że podczas majówki tj. 1-3 maja płatne zajęcia hydrocyclingu nie odbędą się.