„Kino na leżakach”. Tego nie możesz przegapić!

W środę 15 sierpnia przygotowaliśmy dla Was dwie super niespodzianki, dlatego już dzisiaj zarezerwujecie sobie czas na wizytę w Parku Wodnym Koszalin! Pierwsza to „Kino na leżakach”, które zawita do nas z wakacyjnym pokazem komedii „Czym chata bogata”. Wstęp na seans jest bezpłatny, a przed pokazem i w jego trakcie będą rozdawane przez hostessy gadżety i smakołyki od sponsorów. Miłośników filmów zapraszamy na plażę Parku Wodnego Koszalin gdzie czekać będzie na Was duży ekran, leżaki „Kina na leżakach” i super atmosfera. Natomiast druga niespodzianka skierowana jest  do fanów nocnego pływania. Od godziny 21.00 w sprzedaży będzie 3 godzinny bilet do strefy rekreacji w cenie 1 zł. Tego nie możesz przegapić!

Details

Czas tylko dla Kobiet!

Aby podnieść komfort i zapewnić swobodę saunowania w każdą niedzielę w godzinach 12.00 – 15.00 zarezerwowaliśmy czas tylko dla Pań. Podczas niedzielnego pobytu Panie będą mogły korzystać z pełnej oferty strefy saun wyłącznie w damskim towarzystwie.  Nieodłączną częścią wizyty w naszym saunarium są rytuały saunowe, o godz.14.00  podczas niedzielnego saunowania odbywać się będą specjalne rytuały dedykowane Paniom.

Details

RODZINNE SAUNOWANIE

W każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach 11:00 – 12:00 serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi powyżej 5 roku życia na specjalne rodzinne saunowanie. Podczas pobytu w saunarium dzieci wraz z opiekunami będą mogły skorzystać z kabin saunowych i łaźni parowych, jak również z groty solnej, groty lodowej i jacuzzi. Natomiast o godzinie 11.30 zaprosimy na specjalny rodzinny rytuał saunowy.

Details